Merhaba,

Bir bilgenin dediği gibi " Bilgiye sahip olarak doğmuş birisi değilim. Öğretmeyi seviyorum ve öğrenmeye çalışıyorum. " felsefesinden hareketle 19 yıldır hizmet verdiğim Büyükçekmece halkına daha geniş bir platformda hizmet edebilmek üzere karşınızdayım.

29 MART YÜRÜYÜŞÜ

EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE... 

Aile Boyu Hekimliğini Yaptığım Büyükçekmece' li Aile İle Birlikte 

Hep elinizden tutacağım...

ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT

19 yıldır Büyükçekmece Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.Okulu İngilizce öğretmenliği yapan eşim ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu,  Büyükçekmece’de serbest avukatlık yapan kızım ile 1995 yılından itibaren Büyükçekmece’de yaşıyorum. Büyükçekmece Kolan Hospital’da 19 yıldır çalışıyorum ve başhekimlik görevini yürütüyorum.İdari, siyasi ve sosyal anlamda Büyükçekmece’nin tüm katmanlarıyla son derece iyi ilişkiler içerisindeyim. 

Referans olarak Büyükçekmece’nin mülki amirlerinden başlayarak, kanaat önderlerini ve en önemlisi " Büyükçekmece Halkını " gösterebilirim. 

Saygılarımla…

RAHMETLE ANIYORUZ....

• Akgün Seçim İçin Düğmeye Bastı

Belediye başkanlığı yaptığı 4 dönem boyunca hayata geçirdiği dev projelerle Büyükçekmece’ye Avrupa kenti statüsü kazandıran Büyükçekmece Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Akgün, 5’inci dönem için düğmeye bastı.   CHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Dursun Tazegül ve...

• Bizim Gönlümüz Büyük

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Tepecik Mahallesi’nde yaşayan Amasyalılarla bir araya gelen Akgün, “Bizim gönlümüz büyük” dedi.  Küçük Anadolu’ya benzettiği Tepecik’te yapımı devam eden ve gelecek dönem için planlanan projelerle ilgili vatandaşlara bilgi veren Başkan Akgün,...

İletişim

ÖNDER ERYİĞİT

0 532 2452444

ÖNDER YÜKSEL ERYİĞİT © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.

Ücretsiz web sitesi oluşturun!Webnode